Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok vinni suliba...

Mit szoktatok vinni suliba tízórainak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szendvicset:Zsemle vagy kenyér vajjal és felvágottal.Valamikor viszek egy kis csokit,kekszet.
2010. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Kifli, szalámi, alma.
2010. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Zsemle felvágottal, salival vagy kovászos ubival benne, meg szoktam még majonézt, meg ilyesmiket is rakni bele. Hétfőn pedig rántotthusisat, mert vasárnapról mindig marad 1-2 szelet. És fél literes üvegben legtöbbször vizet vagy limonádét, mert a teát nincs türlmem meg időm kivárni, amíg kihűl annyira, h bele lehessen tölteni.

Csokit is vinnék, de általában elfogy, mielőtt elcsomagolnám :)

2010. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. Mindig kapok egy 1000-est abból megoldom, vezsek 1-2 szendvicset vagy 1-2 szelet pizzát, 1-2 szelet csokit és egy fél literes ásvány vizet, és még bőven kijövök, és sui után még eltudok menni osztálytársaimmal kabarézni :D
2010. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagyok, nálunk nincs a suliban menza :S Reggeltől estig bent vagyok. Ebédre mostanság szoktam pakolni kisebb dobozba tésztasalit, tejbedarát, francia salit, ilyesmiket. Délelőtt-délután rám is a zsemlés dolog jellemző. Zsömibe nagyon jó még a tojássaláta, vagy a rántotta, ha unjátok a felvágottakat! Így olcsóbban kilehet jönni. Inni én is limonádét rakok, suliban nem költök szinte semmire, kizsákmányolás a büfé. De az automatából a reggeli kávé az jellemző :) Ha van idő reggel, akkor szerintem semmiképpen ne hagyjuk ki a reggelit. Inkább előbb lefekszek este, de teli pocakkal induljon a nap.
2010. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
semmit mi a szarnak kell
2010. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!