Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet suliba vinni tízórai...

Mit lehet suliba vinni tízórainak amiben nincs kenyér és laktat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

natur joghurt, bele karikázhatsz banánt, mandarint, cukor nélküli műzlit szórhatsz bele, ha kicsit édesíteni szeretnéd akkor kevés méz vagy édesítő szer

én általában heti 3Xmegpróbálok ezt vinni, ha nem akkor veszed pár darab gyümölcsöt meg 1 győri édest(tudom abban is van cukor)de 1 reggelinyi győritől nem hízik az ember. továbbá: teljes kiörlésű kenyér, vagy magvas zsemle(1X1héten az is jó)pulyka v csirkemell sonkával, paradicsommal, paprikával..szóval ilyesmik, remélem segítettem, de szerintem legjobb a joghurtos reggeli, amit elsőre írtam

2010. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2010. jan. 5. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy kerülöd a szénhidrátokat!

Sima kenyér helyett használj barna kenyeret mert magas a rost tartalma és sokkal kevesebb szénhidrát van benne!

2010. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

külömbözö zöldségeket.pl répa,uborka,retek,paprika stb mellé füszeres túró (snidlingel stb izesitett)


Nekem a kislányom mondta,hogy náluk sokan esznek ilyeneket az iskolába,elöször idegenkedtem az ötlet-töl,de érdemes kipróbálni.

2010. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tízóraira kell egy kis cukor, hogy az agyadnak legyen elég tápláléka, és jól pörögjön, így én gyümölcsöket ajánlok. Egy alma, egy narancs, egy kivi, esetleg otthon összedarabolva gyümölcssalinak, leöntve egy kis natúr joghurttal... Sztem szuper, és ha nem egyszerre eszed meg, hanem beosztod 2 szünetre, akkor biztosan nem leszel éhes ebédig.
2010. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a ti válaszaitokat is. igazából én szeretnék barna kenyeret vinni suliba,de a szüleim nem engedik meg (mert azt mondják egészségtelen mert minden koszt meg fölösleget beleraknak ...) és reggel 6-tól kb. 15:30-ig talpon vagyok,szóval úgy kellene beosztanom a délelőtti kajálásaimat hogy ne maradjak éhes. reggelire egy sima préselt szendvicset szoktam enni meg tízórainak is ezt kapom (sonka,sajt,margarin,fehérkenyér) de ezt már unom meg valami egészségesebbet szeretnék napközben enni. de pl.: az almától önmagában csak még éhesebb leszek.
2010. jan. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!