Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy átlagos hallgatónak, hány...

Egy átlagos hallgatónak, hány államilag támogatott féléve van ( 2012- óta vagyok egyetemi hallgató)?

Figyelt kérdés
Tehát, röviden, nekem volt négy félévem, mikor önköltséges státuszban voltam, aztán átvettem Állami ösztöndíjas helyre, ezt három félévre kaptam meg. A kérdésem az lenne, hogy hány államilag támogatott félévem van még hátra? Illetve ha jelentkezek egy mesterképzésre ami négy féléves, és felvesznek államilag támogatott helyre akkor mind a négyet megtudom csinálni államilag támogatott státuszban ugye?

2015. ápr. 8. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
12 van összesen mindenkinek.
2015. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TamásTóth ***** válasza:
Összesen 12 állami félév van, ezek felsőoktatási szakképzésen, alap- és osztatlan képzésen, valamint mesterképzésen használhatók fel. Azok, akik osztatlan képzésre jelentkeztek, és a képzésük időtartama meghaladja a tíz félévet, például általános orvosi szakra járnak, 14 állami félévvel gazdálkodhatnak
2015. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszokat.

Akkor ezek szerint nekem, van összesen még..9 félévem még, hogy államilag támogatott státuszba vegyenek fel, ugye? ( mert úgy én három félévig állami ösztöndíjas státuszba voltam)

2015. ápr. 8. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!