Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanuló vagyok. Ha félévko...

Magántanuló vagyok. Ha félévkor átmentem 3-assal,4-essel, de az évvégi vizsgán megbuktam, mi történik?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy akkor év végén is megbukok, vagy átlagot számolnak? (3-as és 1-es esetén 2-essel zárnak le?)

Nagyon fontos



2015. ápr. 9. 17:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mert te aztán csak tudod! Ki vagy te - nálad fog vizsgázni?
2015. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimpla józan paraszti ész. Lehet, hogy te ennyi ésszel rendelkezel, de más nem.
2015. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel akkor nem megyek el, egyest kapok, úgyse számít az evvegibe, evvegen meg majd tanulok :D"


- Igen, ez pontosan így van. Ugyanis a magántanulók számára nem kötelező a félévi vizsga. Nálunk szinte sosem jönnek magántanulók félévkor.

2015. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én írtam amire válaszoltál, utolsó - én magantanulo vagyok már előző év óta és mindig bementem felevkor :D Mondjuk arra már nem emlékszem, hogy osztalyoztak múlt évben
2015. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Én írtam amire válaszoltál, utolsó - én magantanulo vagyok már előző év óta és mindig bementem felevkor :D "


- És most ezt mire írod? Nem azt írtam, hogy sehol egyetlen magántanuló sem vizsgázik félévkor. Azt írtam, hogy nem kötelező számukra, és éppen ezért nálunk nem is élnek legtöbbször ezzel a lehetőséggel. Vagy azt gondoltad, mindenki ugyanazt csinálja, mint Te?

2015. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jaja, pontosan gondolom mindig mindenki azt csinálja amit én, te valami gondolatolvaso vagy, hogy ezt így kitalaltad? :O
2015. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Eduárd te vagy az??
2015. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy?
2015. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De miért buknál meg?
2015. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Matek ?
2015. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!