Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszerésztudományi kar...

Gyógyszerésztudományi kar hallgatói, szeretitek, amit tanultok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a nehézségek ellenére jól érzitek-e magatokat az egyetemen. Ha igen, miért? Én jövőre teszek kémiából és biológiából emeltet, mert ezek érdekelnek, de nem tudom eldönteni, milyen egyetemen tanuljak tovább. A gyógyszerészeti viszont mostanában egyre jobban kezd megfogni. Ti utólag örültök neki, hogy ezt választottátok?

2015. ápr. 9. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én most másodéves vagyok. Teljesen őszinte leszek. Én nem nagyon szeretem , mert még nem szerethető. Iszonyatosan nehéz. Hála az égnek meg van minden tárgyam , meg vizsgám , de kb. bele őszülök. Én még egyszer ebbe nem kezdenék bele az tuti.
2015. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!