Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy hetedikes diák...

Ciki, ha egy hetedikes diák olyan verssel megy szavalóversenyre, amit negyedik osztályban tanultunk, míg a másik versenyző egy komolyabb, felnőttesrbb verset választott?

Figyelt kérdés
Az ex-legjobb barátnőm Varró Dániel Miért üres a postaláda mostanában című verssel nevezett, én pedig Márai Sándor Mennyből az angyal-ával. Az előbbit negyedikben tanultuk, a másikat még nem, majd nyolcadikban. Most akkor ciki az ex-legjobb barátnőm választása vagy nem?

2015. ápr. 9. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, de milyen kifejezés az, hogy ,,ex-legjobb barátnő"?

Mellesleg szerintem mindenki maga választja azt, hogy mivel megy versenyre: hatodikos mesemondón nálunk is volt olyan, hogy az egyik lány a Két festékcsepp-el ment, én meg egy Tanár úr kérem részlettel.

Szerintem semmiképp se ,,ciki", mert azt választotta amit akart. Ne csúfoljátok emiatt! :)

15/L

2015. ápr. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!