Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagy bajban...

Mit csináljak? Nagy bajban vagyok. (Suli rongálás)

Figyelt kérdés
Plakátot csináltunk a suliban a barátaimmal a csillagokról, és ilyen folyékony csillámport használtunk. Már majdnem befejeztük amikor elkezdtünk hülyéskedni. Nemtudom miért, de rajzoltam a táblára ecsettel és ezzel a folyèkony csillámporral egy kb. Tenyét nagyságú szivet. Próbáltam lemosni de nem nagyon sikerült. Na már most én beteg vagyok és a barátaim azt mondták, hogy a tanár nagyon dühös rám. Én megkérdeztem, hogy honnan tudta meg hogy én voltam, és kiderült hogy mivel csak hárman voltunk a teremben valamelyikőnknek kellet lennie és ők nem akarták hogy az ő hibájuk legyen ezért azt mondták hogy nem ők voltak. Vagyis én. Tényleg én voltam de próbáltam leszedni és én akkor se árulnám be a barátaimat hogy én kimentsem magam. Ja és azóta még beteg vagyok és nem vagyok suliban. Elvileg a tábla csiszolása 20 000 forint volt. DE CSAK EGY KIS VÍZ KELL ÉS LEJÖN!! Ahj félek..

2015. ápr. 10. 16:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Megérdemled.
2015. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
most akkor ha lejön vízzel, akkor te miért nem tudtad lemosni?
2015. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem árt ha megtanulod, hogy a tetteidnek következménye van. Én szobafestő vagyok, ilyen esetekben ezt szoktuk alkalmazni: Különböző hígítók, lakkbenzin, ha nem oldja, aceton. Ha az sem eredményes nitro hígító. Az utóbbinál óvatosan, nehogy a táblafestéket is oldja. Ha ez sem jó, akkor festék boltban lehet venni 400-as csiszolópapírt, és azzal óvatosan lecsiszolod. ha nagyon megkarcolod a táblát, akkor szintén festékboltban tudsz venni táblafestéket. És nem lesz 20 000 ft pár ezerből kijön.De a vonalzásra vigyázz, mert ha azt is összerondítod, akkor tényleg drága lesz a javítás. Ha van szobafestő ismerősöd, beszélj vele, kérd a segítségét.
2015. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönom a hármasnak!
2015. ápr. 12. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
mit köszönsz neki? A táblát már lecsiszolta valaki 20ezerért, nem? Akkor mire mész a tanácsával?
2015. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!