Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pénteken rongálás miatt...

Pénteken rongálás miatt (néhány termék csomagolásának megbontása, így azok eladhatatlanná váltak) vittek a tesco biztonsági szobájába. Ott helyben nem tudtam kifizetni.6230ft a kár. Milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Természetesen ezt az összeget ki kell fizetni,ezzel tisztában vagyok.Ezen felül mire számíthatok még?
2012. jan. 17. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

a következménye, hogy ezek után sem az eszed miatt fognak szeretni. minek kellett kibontogatni?


amugy milyen papírt kaptál, arra mi van írva, mit mondtak? lehet hogy csak be kell fizetned és kész. majd kapsz 1 csekket, nem tudom ez szabálysértés vagy mi, nem értek hozzá, de mondaniuk kellett. örülj neki h nem a rendörök vittek el, elvileg úgy lett volna szabályos, de lehet az csak lopásért/bentzabálásért jár. a levélből majd úgyis kiderül ha megkapod

2012. jan. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
semmilyen papírt nem adtak ott helyben.mondták h ha hétfőn kifizetem,akkor még el lehet kerülni a rendőrségi ügyet.bementem,mondták,h nem lehet elkerülni,fölösleges most befizetnem,majd küldenek ki levelet.azóta még nem kaptam levelet.
2012. jan. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!