Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből érdemes törit tanulni...

Miből érdemes törit tanulni érettségire NAGYON ROSSZ TANULÓNAK?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam legutóbb könyvből, ám nem értem el sok sikert, egy kettes lett. Ilyen érettségi összefoglaló oldalakról van értelme tanulni? MErt ott is sok felesleges információ van fent. Miből tanuljak, ha nagyon rossz vagyok? Sürget az idő és semmit nem tudok még, pedig olvasgattam, de túl értetlen vagyok ehhez.

#saslfaasfpsfaasfasfa
2015. ápr. 12. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem amik nagyon sokat segítettek, azok az ismeretterjesztő- illetve dokumentumfilmek. Sajnos a magyar követelményeket nem ismerem, mert én külföldön jártam suliba, úgyhogy nem tudok neked címeket mondani, de biztos, hogy kell lennie ilyesminek, nézz utána, kérdezz rá a tanárodnál!
2015. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hGvLPd6z2rY&list=PLYqpQrJfuU..


Szerintem ebből, hátha ragad rád valami.

2015. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmult evek feladatsorokat nezd toltsd ki eszeket olvasd a megoldokulcsokat
2015. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!