Cortersauxy kérdése:

240 óra közmunka?

Figyelt kérdés

Nem, nem az 50 órás közmunkáról van szó, hanem hoztak elvileg egy olyan törvényt, hogy 240 órát kell még az 50 óra mellett ledolgozni, amire 3 éve van a közép iskolás gyerekeknek és kizárólag nyáron lehet ezt elvégezni.

Sőt az is hírlik, hogy fizetést nem kaphatnak érte, mert úgy nem számít közmunkának!

Ki mit tud erről? Vélemény?



#közmunka #prostituált #törvényeitekkel
2015. ápr. 13. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nincs ilyen, pedig rádférne. Legalább megtudnád, mi a különbség közmunka és közösségi szolgálat között.
2015. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

nincs ilyen. 240 óra egyébként elég sok, szerintem nem várhatná el senki sem hogy ennyit ingyen munkázzon egy kamasz.

az meg egy másik dolog, hogy ahol a felnőtt, képzett emberek tömegével munka nélkül vannak, nem tudom miért kell erőltetni az ilyen közösségi szolgálatot pl.

már tény, hogy az 50 óra nem olyan sok, de nem kéne ilyen felételhez kötni az érettségit

2015. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A véleményed 10/10! Sztem is!
2015. ápr. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!