Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik most érettségiznek,...

Akik most érettségiznek, elkezdtek már tanulni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt már sokan kérdezték, a válasz igen. Illetve inkább csak ismétlek, feladatokat csinálok, mert x év anyagát képtelenség lenne néhány hét alatt megtanulni. :)
2015. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, de eddig nem vittem túlzásba

mondjuk többnyire folyamatosan tanultam, így szerencsére elég jól mennek és nem is kell túl sok mindent átnézni

inkább csak gyakorlok

2015. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, legalább 11 éve, normális esetben.
2015. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, még 9.-ben. :)
2015. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piriiiii ***** válasza:

Csak nagyon enyhén. Leginkább angolt.

A magyar egyáltalán nem foglalkoztat most, fogalmazást, elemzést csak tudok majd írni. :D A szóbelire meg lesz időm az írásbeli után is.

Töriből nem konkrétan az érettségire tanulok, hanem csak az órákra, de arra most már nagyon rá kellene készülnöm.

A matek hidegen hagy, össze fog jönni majd egy kettes különösebb készülés nélkül is.

A választott tárgyam a művészet történet, abból elég jó jegyeim vannak, szóval azt majd úgy az utolsó 1-1,5 hétben fogom átnézni, arra sem tanulok még úgy konkrétan.

Szóval csak az angol, amivel most sokat foglalkozom.

2015. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak korábbi érettségi feladatsorokat oldogatok, matekból a legtöbbet, valahogy össze kell kaparnom belőle a kettest. Töriből a hármas könnyen meg lesz, de tekintve hogy színötös vagyok belőle, jobban kéne teljesítenem, de azt a három esszét sejtelmem nincs, hogy fogom megírni :D Angolból emeltezem, arra pár napja kezdtem kimondottan készülni, de abból is csak feladatsorokat oldok, ami elég jól megy, szóval az nem para. Magyarból meg az eddigi olvasmányainkat nézem át, hogy tudjak az érvelésbe mit írni (de el kell ismernem, elkezdtem miatta parázni, pedig eddig biztos voltam benne, hogy gyerekjáték lesz). A választottam az infó, de szerencsére azt tavaly már letudtam :)
2015. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!