Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik idén érettségiznek: ti...

Akik idén érettségiznek: ti már készültök rendesen?

Figyelt kérdés
Én még csak most állok neki, és őszintén beparáztam, mert azt hittem eddig, hogy van még időm, ráér ez, de most pánikolok, hogy nem fog sikerülni. :/
2015. márc. 24. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én kb. február vége óta "készülgetek" kb. eddig az angolt tudtam nagyjabol atnezni,magyar nem erdekel abbol majd csak azt fogom atnezni hogykell verset elemezni,toribol nem tudom mi lesz..kb. bele sem neztem,atolvasom a konyvekbol a fontosabbakat,rajzra majd valahogy felkeszulok,matek a gyilkos inkabb,a legkonyebb feladatokat fogom atnezni-megoldani...nagyjabol ennyi.a helyzetemet nehezíti hogy plusz még én magántanuló vagyok,még az évvégi vizsgaimra is keszulnom kell.nem véletlenul kelek fel mindennap koran reggel.sajnos eleg gyorsan repul az ido,a felkeszulesem egyenlo a nullaval...majd lesz valami kettes csak sikerul mar...
2015. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Acerbitas válasza:

Én az emelt matekomtól parázok arra próbálok minél többet készülni. A többi tantárgy írásbelijére nem készülök, illetve a töriből az ókort át kell néznem mert az sosem volt az erősségem. Van előrehozott angol közép érettségim 96%.


A szóbeli előtt abban az egy hónapban,ami szünet lesz rá mindent átfogok nézni, de ott is a matekra fogom a hangsúlyt fektetni.

2015. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!