Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tanuljak meg rövid időn...

Hogy tanuljak meg rövid időn belül teletalpas magassarkúba járni?

Figyelt kérdés

Pénteken szalagavató,április 30.-án ballagás.Anyám nem engedte,hogy sarkatlan,de elegáns cipőt vegyünk,úgyhogy vettünk ilyet.A durva az,hogy ez is tetszik,meg nagyon szép meg minden,de próbálok benne járni,de egyszerűen csúszik a lépcsőn..stb.,az iskolát meg ballagás idején körbejárjuk,és elég sok lépcső van..tudom,hogy ez a legkisebb gond,de most hirtelen a legnagyobbá vált.

Péntekig kellene valamilyen trükköt bevetnem,hogy mégis tudjak benne járni.(Pénteken szalagavató,ahol a színpad melletti résznél sehol nem lesz a lépcsőn korlát,és attól félek,hogy elfogok a cipőben csúszni.Kényelmes ez a cipő,de világéletemben kondis voltam,úgyhogy nem tudom,mi lesz itt..:/

18/L


2014. jan. 28. 20:52
 1/10 anonim válasza:
92%
Én suliba hordok ilyen csizmát, de nekem is kellett minimum 3 nap amire rendesen tudtam benne menni. Próbáld ki, hogy otthon csak abba a cipőbe mész, és szalagavatóra talán belejössz. Sok sikert! :)
2014. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mászkálj benne a szobádban lakásban mindenhol.. eleinte bénázol de aztán jó..:)

a kondi nem lehet kifogás heti 6nap edzek(van hogy egynap 2edzés+ tesik..) és mégis elvagyok 10cmes tűsarkúban.:D

Hajrá!

2014. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Viseld amennyit csak tudod, a lakásban, addig amíg leszaladsz a kisboltba és belefogsz jönni.

Ja és kérd meg a párodat, hogy figyeljen rád nehogy eless.

2014. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Telitalpas amúgy kényelmesebb, mint a sima magassarkú, én simával elestem néhányszor de csak a barátom röhögött ki, hogy tanuljak meg járni benne :D Hordd minél többet, ajánlatos futni is megtanulni benne, ez nekem jól jött, amikor majdnem lekéstem a buszt.
2014. jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hordd otthon, minél többet. HA nagyon csúszik a talpa, próbálj ki egy régi néptáncos trükköt, mi mindig ezt használtuk, ha csúszós helyen táncoltunk.


A talpára ragassz leukoplasztot és lépj colába. Tuti nem fog csúszni, még a legcsúszósabb helyen sem.

2014. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerrintem az az a cipő amiben senki nem jár szépen..,(kiveve ha max 3-4 cm magas)



A csúszás az nem a magassága miatt van,., ha van gyors cipészetek akkor szaladni hozzáá, csúszásgátló a talpára, probléma megoldva

Ma már olyan szépen megcsinálják, hogy nem is latszik, ogy machinálva lett..

/ én a menyasszonyi cipőmet csináltattam meg, nem látszott, igaz sarkas volt, de azt is kicserélték..

Előtte a felcsiszolt mészkövön korcsolyáztam vele, aztán az esküvőn smmi bajom nem volt(ott volt olyan a padló) végig táncoltam benne az éjszakát egyszer sem csúsztam ki, de nem is tapadt oda a cipőm)


Ezekben a telitalpuakban amúgy szerintem minden szögletesen jár...

2014. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nehéz telitalpú(!) cipőben járni. Sokkal könnyebb, mint egy egyszerű magassarkúban. Viszont én is csak azt tudom mondani, mint mások: otthon járkálj benne, legyen rajtad akár egész nap, és több napon keresztül, de azért szerintem egy napot legalább pihentesd majd a lábad.
2014. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Muszáj is pihentetnem,tegnap 4-szer(le-fel,azaz 8-szor) mentem végig a 17 db lépcsőnkön,és ma már nagyon fájt a lábam(lúdtalpam is van ráadásul).

De köszi a tippeket!:)

2014. jan. 29. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat járkállj benne otthon. Menny el benne üzletbe :) egy kis próba út :)
2014. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nm estem el,de nagyon fájnak a lábaim,meg a térdeim..:/

Már csak a ballagás van hátra.

2014. jan. 31. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!