Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelező műkörmös tanfolyam?...

Levelező műkörmös tanfolyam? Hogyan is van ez?

Figyelt kérdés

Szeretnék műkörmösként dolgozni valamikor a jövőben ha már kellően megtanultam hozzá amit kell. Böngésztem neten OKJ tanfolyamok után és ezt találtam: [link]

Jól is jönne a levelező képzés mert munka mellett is tudnám csinálni de nem tudom elképzelni hogy így valóban megtanulok-e szépen dolgozni vagy csak hozzámvágnak egy papírt? Az alap ára 39.900 Ft, elektronikus tananyag letöltéssel 9.900 Ft. Ez OKJ lenne? És az elmélet még rendben is lenne de a gyakorlat? Valakinek levelezős műkörmös tapasztalata esetleg van?



2015. ápr. 15. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek a levelezős formája nem OKJ. A 12 füzetkéjükért meg a leckéd kijavításáért fizetnél 9.900 ft-ot. Gyakorlat nincs, végzettséget nem ad.
2015. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

EZ egy olyan szakma, ahol rettentően fontos a gyakorlat.

Lehet venni műkörmöket, mármint amin lehet gyakorolni, de ugye az nem olyan változatos, mint az élő emberi kezek.


Ha vannak olyan barátnőid, akiken élőben is tudsz gyakorolni és tényleg érdekel a téma, akkor jobb híján vágj bele.

2015. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ELolvastam a tájékoztatót. A levelező nem ad OKJ-ét, csak aki "színvonalas betekintést szeretne kapni a műkörömépítés, kézápolás világába. "
2015. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor az ember azt hinné van olyan rossz szájíze annak, hogy valaki műkörmös, hogy nem megy annak
2015. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!