Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írna nekem olyan aranybogár...

Írna nekem olyan aranybogár BME-s, aki mesélni arról, hogy mennyi szabadideje van, illetve hogy azt hogyan tölti el?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon hálás lennék érte! :)


17L



2015. ápr. 16. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

én akit ismerek az elég sokat és sokáig bent van az egyetemen.

szabadidőben vagy tanul vagy a barátnőjével van, vagy bulizik

2015. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A szabadidorol annyit tudok mondani hogy nincs de azt egesz jol el lehet tolteni! :D

Sajnos ebben semmi vicc nincs ha eppen nincs is dolga az embernek akkor a kovetkezo leadasra,zh-ra kell keszulni. Ugyhogy ha ide szeretnel jonni akkor fel kell erre keszulni. Ha van meg konkret kerdesed szivesen segitek!

2015. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ. úgy általánosságban elmondható, hogy vannak a félévnek időszakai (ez a félév közepe és vége), amikor abból áll a heted, hogy iskolában vagy, vagy tanulsz otthon. általában az ezeket a heteket megelőző hétvégén is végig kell tanulnod. (persze, ha jó jegyeket akarsz).

vannak olyan időszakok is, amikor nincs mondjuk csak egy zh-d vagy 1-2 beadandó vagy ilyesmi. tárgytól függ eléggé, de azért pár óra alatt megoldható (2-10 között mondjuk). Lesznek olyan hetek is, amikor nincs semmi dolgod szinte, akkor csak be kell járni (ilyenek mondjuk inkább csak az első 1-2 hét)


szóval eléggé hullámzó, de idővel megszokod, megtanulod beosztani az időd és ha szereted amit tanulsz, akkor nem érzed annyira nyűgnek a tanulást. ehhez azért le kell húzni 1 évet legalább sztem

2015. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BTW bőven sok szabadidőd lehet, csak nem kell bejárni az előadásokra :D De komolyan, ma már az előadás diákat/jegyzetet szó nélkül felteszik az előadók, amiből bőségesen fel lehet készülni a számonkérésekre. Nekem GPK 4. félévben hétfő így teljesen szabad, kedden 1,5/2,5 órám van (attól függ páros vagy páratlan hét, ja és egy óra az 2x45perc), szerdán reggel 1 este 1, csütörtökön meg vagy csak 1,5, vagy szerencsétlenebb esetben 3,5. Pénteken meg egy 45 perces tesi és cső. Így rengeteg időd van tanulni, és szabadidőd is bőven marad. Szóval meg lehet oldani okosba, és nem fogsz este holtfáradtan beesni az ágyba ;)
2015. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!