Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan aki annak ellenére,...

Van olyan aki annak ellenére, hogy nincs szabadideje, a BME-n szeretne maradni?

Figyelt kérdés
Vagy hogy csináltok magatoknak sz.időt anélkül, hogy a károtokra válna?
2009. dec. 15. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, én. De amúgy még rajtam kívül úgy 13000 ember így van ezzel.

Szabadidőm nekem sincs sok sőt a nullához tart, de mérnök akarok lenni. Én is éreztem már úgy, hogy feladom, de hova mennék? A gazdaság nem érdekel, a bölcsészet nem nekem való. Mehetnék az eltére mondjuk fizika tanárnak, na remek...

Egyszerűen ez érdekel, inkább lemondok pár buliról, mint h egész életemben vmi olyat csináljak, amit nem szeretek.

Szabadidőt csinálni már nehezebb... én pl azt találtam ki, hogy meghajtom a vizsgaidőszak elejét, vizsgázom kari előtt, és akkor utána lesz egy hosszabb szünetem. Am melyik kar? Mert azért attól is függ...

2009. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
VIK :)
2009. dec. 17. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nulla szabadidőd lesz, vagy pár plusz éved.:)
2009. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát a vik az tényleg szívás:D 2 ismerősöm csinálja, de ők oda meg vissza vannak, hogy milyen érdekes meg jó, amit tanulnak. Tény, hogy kell hozzá egy csöpp fanatizmus, lehet, hogy belőled ez hiányzik XD
2009. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdésemből pont azt lehet leszűrni, hogy ez a negatívum ellenére maradni szeretnék. Köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!