Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik is lesznek az idei emelt...

Mik is lesznek az idei emelt matek érettségiben? Egy kis sejtés is jó lesz.

Figyelt kérdés
Kidolgoztam már az idei szóbeli témaköröket, eddigi írásbeli feladatokat...

2015. ápr. 17. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis sejtés? Nem hiszem, hogy örülnél, ha feladnának egy fiatal sejtést az érettségin…
2015. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tom Benko ***** válasza:
75%
Feladatok.
2015. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy félned kéne, ha a korábbiakat mind megcsináltad. De ha mindenképpen szeretnél sejtést: 2 éve nehéz volt, tavaly könnyű. Van rá esély, hogy megint nehéz lesz.
2015. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap befejeztem a mozaikos emelt matek könyvet. Most jönnek az ezévi szóbeli tételek, amiket már kidolgoztam. :)
2015. ápr. 18. 18:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy fura, de a 2 évvel ezelőtti szerintebb könnyebb volt, mint a tavalyi, habár a tavalyiba picit több volt az egyenlet, ami talán könnyebbséget jelentett.
2015. ápr. 18. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5. és a 9. feladat azért elég szar volt, és nagyon sokan a 2. feladatot se tudták megcsinálni, arra szerencsére pont rájöttem. Tavalyit nem láttam, de egy haverom megismételte, és sokkal jobbat írt.
2015. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 pont az első válaszolónak! :-DDDD
2015. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!