Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítói alkalmasságin milyen...

Tanítói alkalmasságin milyen az ének rész?

Figyelt kérdés
Jövőre lehet jelentkeznék tanítói szakra, jelenleg pszichológián vagyok, de ezt annyira nem tartom hozzám illőnek. Tudom, hogy nagyon jól bánok a gyermekekkel, szeretek is velük lenni, ezért azt lehet ideálisabbnak gondolnám. Viszont most nézegettem az alkalmasságit, az énekhangom nem a legjobb, sőt, elég rossz hangom van. A hallásom teljesen jó, a hangom milyenségét leszámítva mindig ötös voltam énekből. Éneklés helyett másat nem lehet felmutatni? Imádok rajzolni, festeni, versenyekre jártam, kiállításon is szerepeltek a képeim, azt gondolom ez is lehet olyan fontos, mint az éneklés. Esetleg tudna valaki segíteni, hogy mennyire veszik komolyan ezt az ének dolgot, mennyi az esélyem átlagos hanggal? Előre is köszönöm a segítő válaszokat! :)

2015. ápr. 17. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne izgulj miatta! :)

Én óvós vagyok, de a tanítósoknak és az óvósoknak ugyanaz az alkalmasságiuk, csecsemősöknek más.

Attól függ amúgy, hogy kihez kerülsz, de általában át szoktak engedni még csak csúszkál is egy kicsit a hangod. Azt szokták, hogy ugye viszed a kis listádat és abból te egyet kiválasztasz, nem pedig ők. Valami jó egyszerűt válassz, ahol nincsenek nagy ugrások és akkor nem lesz baj :) Ha van még valami kérdésed, nyugodtan írj.

2015. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!