Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyetem?

Nemzeti Közszolgálati Egyetem?

Figyelt kérdés

A felvételihez mennyire számít,hogy aktív sportoló vagyok-e vagy sem?

Ha belügyből érettségizem,kaphatok rá plusz pontokat,esetleg jobban felveszik-e azt aki ebből érettségizik?

Milyen tantárgyakat tanítanak itt?

Milyen szakra érdemes jelentkezni?

Miből érdemes érettségiznem,és mely tantárgyakra kell figyelnem,hogy bekerülhessek?


2015. ápr. 18. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A felvételihez mennyire számít,hogy aktív sportoló vagyok-e vagy sem? "


Ha van olimpiai helyezésed, vagy országos bajnok vagy, akkor jár rá plusz pont, amúgy meg senkit sem érdekel.


"Ha belügyből érettségizem,kaphatok rá plusz pontokat,esetleg jobban felveszik-e azt aki ebből érettségizik? "


Plusz pontot nem kapsz rá, de nyilván van olyan szak, ahol figyelembe veszik. Egyetemre készülsz, hadd ne tanítsam meg használni a Google-t.


"Milyen tantárgyakat tanítanak itt? "


Google.


"Milyen szakra érdemes jelentkezni? "


Őszintén szólva a fene sem akarna a közszférában dolgozni. Ha még ezen az egyetemen van a katonatiszti, akkor arra lehet érdemes menni, ha olyan típus vagy aki bírná.


"Miből érdemes érettségiznem,és mely tantárgyakra kell figyelnem,hogy bekerülhessek?"


Google. De amúgy valószínűleg töri/magyar/idegennyelv/matek.

2015. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!