Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek valahova felveszne...

Szerintetek valahova felvesznek így főiskolára?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nagyon jó tanuló, 3,6-3,7 az átlagom

év végén sok hármason volt, 3-4 négyes, és talán 1-2 ötös, és sajnos lett egy kettes is, a matek.:( Szerintetek valahova van esélyem bejutni főiskolába ilyen átlaggal?



2015. ápr. 18. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudjuk, milyen érettségit virítasz, és hová jeletnkezel?
2015. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
óvodapedagógusnak vagy valami magyar-törire biztos...
2015. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha jól felkészülsz az érettségire, ugyanis van lehetőség az ott szerzett pontok duplázására. Olyankor teljesen mindegy, hogy hányast kaptál félévkor, év végén.
2015. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"óvodapedagógusnak vagy valami magyar-törire biztos..."


Szerintem ezekhez pont hogy magas pont kell. Legalábbis a magyar-törire tuti :D Amúgy szerintem ha ennyire nem megy semmi, akkor az érettségin sem fogsz jobban teljesíteni.

2015. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
2: elmesélem neked, hogy idén az óvodapedagógus szakra jelentkeztek szinte legtöbben, 2. helyen van a listán...
2015. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg old meg a tavalyi érettségit és számold ki ez alapján hány pontod lenne nézd meg a tavalyi ponthatárt azt csumi,a szóbelin kedvesek a tanárok és az 20 tétel tantárgyanként nem olyan vészes atlasszal meg mindennel együtt. Én pl se magyarból se töriből nem voltam ötös az érettségim pedig 90% és 80% lett,matekból ötös voltam és 51% lett csak. Szóval próbálgasd a korábbi érettségiket!
2015. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csupán az a kérdésem, hogyha nem vagy semmiből kiemelkedően jó, akkor miért akarsz egyetemre menni? Egyébként fel fognak venni, mert minden hülye libát felvesznek valami büfé ruhatár szakra, de magának a tanulmányaidnak értelme nem sok lesz, az szinte biztos.
2015. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

EKF-en mondjuk 283 pontot kellett elérni óvodapedagógusnak, úgy hogy felvételi tárgy volt a magyar meg a töri... tehát nagyon hülyének kell lenni, hogy oda valakit ne vegyenek fel


nekem 360 pontom lett volna oda pedig mérnökit választottam (tehát hozzá se szagoltam a humán tanuláshoz)

2015. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha érdekel valami, akkor próbáld meg.

de ha nem, csak nincs más ötleted, akkor inkább menj el egy szakmára és kezdj el dolgozni. ha később van ötleted, mit szeretnél tanulni, akkor még mindig felvételizhetsz.

ha a két választott tárgyad érettségije mondjuk 80% , akkor már 320 pontod van, duplázással.

sima számolási mód nem jönne jól, mert gondolom az az 1-2 ötös se a főtantárgyakból volt.

2015. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor így 7,5 év után elmesélem, (főleg azoknak, akiknek hasonló kételyei vannak, mint nekem voltak) felvettek, és azóta már diplomás közgazdász vagyok. Kemény harc volt, de bízzatok magatokban! ;)
2022. nov. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!