Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felszolgáló viselhet tetoválás...

Felszolgáló viselhet tetoválást az alkarján?

Figyelt kérdés
Nem tudom megfelelő helyen tettem-e fel a kérdést, jobb témakört nem találta rá. Az volna a kérdésem, hogy felszolgáló pozícióban dolgozó ember viselhet-e tetoválást ha a munkafeltétel annyit szab meg, hogy " jó megjelenés " namármost nekem igényes tetoválásom van, nem a börtöntetkó és társai, ettől függetlenül nekem lehet jó megjelenésem.

2015. ápr. 19. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szubjektív dolog, az adott munkáltatónál kell érdeklődni. Az sem mindegy, milyen hely, mert egy puccos étteremben lehet, hogy kizáró tényező, viszont egy igényesebb bárban nem biztos, hogy az.
2015. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy normálisabb étteremre gondoltam :)
2015. ápr. 19. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
max azt mondják, hogy takard el
2015. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy ugyebár a felszolgáló uniformot visel, ami hosszú ujjú ingből áll :/
2015. ápr. 19. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!