Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek van valami jó...

Valakinek van valami jó tanulási módszere? Ti hogyan bírjátok ki az utolsó hónapokat?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre fáradtabb vagyok, nehezebben megy megtanulni, amit kell. Márpedig most muszáj lenne javítanom. Van valakinek egy olyan módszere ami segít összpontosítani, esetleg egy olyan tanulási módszer, amivel gyorsabban és hatékonyabban megy? Légyszi segítsetek!

2015. ápr. 19. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most érettségizem. Úgyhogy nekem még nehezebb. Nekem egyetlen dolog segít, az hogy minden nap elmondom magamban h mit akarok elérni és h ehhez mit kell tennem. Ez általában ad egy plusz löketet (ha nem vagyok túl fáradt). Nálam sajnos semmilyen más módszer nem jött be.
2015. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!