Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat: mi minősül...

Szakdolgozat: mi minősül plágiumnak? Bővebben lent. Fontos!

Figyelt kérdés
Van ez az online kopi.sztaki.hu ahova fel lehet tölteni a dolgozatot. Én is feltöltöttem (még nincs teljesen kész állapotban), és kihozott olyan 20 -30 1% vagy annál kevesebb egyezőséget, egy 5%-os egyezőség és egy 7%-osat. Ugye ez mások szakdolgozatával veti össze a sajátom, de pl. annál a 7%-nál is nem mondatok meg bekezdések egyeztek, hanem csak szavak. Én is és ő is a gyermekvédelemről/gyermekotthonról írt, hát persze hogy egy 50 oldalas dolgozatba kb 50szer szerepel a gyermekvédelem meg a gyermekotthon szó. Mindent lehivatkoztam, akkor ez így még belefér? vagy mennyi %-os egyezés megengedett?

2015. ápr. 19. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, akkor 80%-nak kell saját szellemi terméknek lennie, a maradék ebből következően másoktól való idézés, illetve grafikonok (most ezek jutottak eszembe).


Szerintem a témavezetődet kérdezd meg ezzel kapcsolatban, ő biztosan tud rá válaszolni, hogy ez alapján megfelelő-e a szakdolgozatod, de gyanítom, hogy ezt el fogják fogadni.

2015. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm válaszod, megnyugtattál..:) Azért még formálom a dolgozatom, csak nem bírtma ki hogy ne töltsem fel :D a KOPI programba a vizsgálat után megjelent egy csík, ami zöldet mutat a legelején, oda van írva hogy 7% és hogy 597 szó egyezés...gondolom a legmagasabb találat... :)
2015. ápr. 19. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!