Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi baja van az agyamnak?

Mi baja van az agyamnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen katasztrófa! A koncentrációm= a nullával főleg az elmúlt pár napban. Iszonyatos helyesírási hibákat vétek pl: minddenkép.. ??? ilyet hogy írhatok félre? Nem tudok odafigyelni 15 percnél többet egy helyre így szinte biztos,hogy bukom a nyelvvizsgát és az érettségit is. Miért nem fog az agyam?
2015. ápr. 20. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlterhelt. Picit kapcsolodj ki, adj magadnak fél órát, amikor olyasmit csinálsz, ami feltolt, ellazit, és lehetőleg nem agymunka.
2015. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
46%

Ha közelednek a vizsgáid, rástresszelsz, ami ezt válthatja ki belőled, amitől csak még jobban rástresszelsz.

Könnyű mondani, hogy pihenj, ha az ember agya folyton jár. Menj el szórakozni, igyál meg egy-két pohárka bort egy jó könyv mellett, beszélgess olyan emberekkel, akik hasonló szituban vannak, mint te. Megnyugtató tud leni a gondolat, hogy nem csak a te agyaddal történik ilyesmi fura dolog.

2015. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,az a helyzet hogy eleget pihentem. Nem járok suliba,dolgozok és mellette tanulok( csak részmunkaidő). Lehet elszoktam a nagy mennyiségtől vagy nem tudom,mostanában alig ment a dolog agyon kávéztam magam meg minden,össze-vissza alszok lehet ez tett be.
2015. ápr. 21. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!