Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ldetettem az osztályozóvizsgát...

Ldetettem az osztályozóvizsgát, akkor miért ír be még mindig a tanár hiányzónak?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, angolból előrehozott érettségit teszek.

Nálunk úgy van, hogy a 12.-es anyagból kellett osztályozóvizsgát tenni, 11.-re meg lezártak minket az addigi jegyeink alapján (nagyon sok volt). EZ kb. 2 hete volt...


Én azóta nem voltam egy angol órán se, mert nagyon nem szerettem őket..

Erre ma látom, hogy beírt az összesre hiányzónak...


Az osztályozó napján elmondta az angoltanár, hogy nem kell már többet bejárnunk, lehet, de ne kötelező, az osztályfőnökis elmondta, meg alapból is, minden évben így volt eddig...


De akkor meg ha nem kell bemenni, meg le vagyok zárva, akkor hogy ír már be hiányzónak? Nincsenek igazolásaim, mert egész egyszerűen kávézni mentem, meg hasonlók...


Ilyet lehet?


17/L


2015. ápr. 21. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet kihagyni az órákat, ha már leérettségiztél, nem pedig az osztályozó után.
2015. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt a pár órát még kibírod ami év végéig van
2015. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lesz pár hiányzásod és akkor mi van -
2015. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán Beszéld meg vele -
2015. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg az ofővel is beszéld meg
2015. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Basszus ne válaszolgass már, ha mindenhez hülye vagy!
2015. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!