Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki kapott már értesítést...

Valaki kapott már értesítést arról, hová kell mennie emelt érettségire?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet pár hete, de abban nem volt még benne a helyszín, csak annyi, hogy ha április 27-ig nem kapok értesítőt, telefonálni kell. Már egy hetem sincs addig, és tartok attól, hogy nem fognak küldeni semmit. Egyáltalán postai úton küldik, vagy emailben? És vinni kell magammal a vizsgára, ha végre küldenék? Olvastam olyanról, hogy valami papírt vinni kell, de igazából nem tudok semmit arról, hogy mit kellene vinni...

2015. ápr. 21. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Tanuljátok már meg a keresőt használni, ez a századik ilyen kérdés!!!
2015. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Én már meg is kaptam,mikor hova,igaz már van bizim csak szintemelőzök.

MIlyen tárgyból mennél?

2015. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: ha normálisan nem tudsz válaszolni, akkor inkább ne is írj semmit. Ki mondta, hogy nem kerestem már rá? Igenis kerestem, de semmit nem találtam, és én mostanra vagyok kiváncsi, nem az elmúlt évekre... Ráadásul abba bele sem gondolsz, hogy valakinek nincs ideje órákat a gép előtt ülni, hogy utána nézzen mindennek. Így könnyebb volt, és miért bonyolítanám meg a helyzetem, ha már rá tudok kérdezni. Azt az időt tanulásra fordítom, amit még keresésre szánnék, de úgy látszik ez egyeseknek nem jut el a tudatáig, csak belekötni tudtok az emberbe. Feltenni se lehet kérdést úgy, hogy ne lenne olyan, aki akadékoskodik.


Második válaszoló: köszönöm a választ. Nem értem, miért nem kaptam értesítést még, de kezdek aggódni. Én is szintemelőre megyek, és töriből.

Kicsit későn döntöttem el, hogy emeltezek, ezért nincs időm nagyon ahhoz, hogy gép előtt üljek informálódni, mert le vagyok maradva az anyaggal...

2015. ápr. 21. 15:19
 4/17 anonim válasza:
Szintén töriből megyek,én ide Székesfehérváron 05.06 reggel 8-ra kaptam időpontot.
2015. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Semmit nem találtál? Érdekes. Az utóbbi pár hétben csak ilyen kérdések voltak szinte, lehet, hogy mégsem kéne neked az az érettségi, ha még egy keresőt sem tudsz használni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


Nahát, de érdekes..

2015. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Ja, ráadásul 10 másodpercnél nem tartott tovább. "Órákat ülni a gép előtt" :DDDD
2015. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Fú, de okosnak hiszi valaki magát... Elmondanám, hogy nem gépről netezek, és itt nem ad ki mindent, amit gépről igen... nem fogom azért bekapcsolni a gépet, hogy hátha kiad valamit. Nem tudom, mi jogon kötsz bele az emberekbe, és alkotsz véleményt anélkül, hogy ismernéd őket. Egyébként meg miért baj, ha valaki nem tudja használni a keresőt? Az nem jelenti, hogy buta az illető... de megnyugtatlak, nagyon is tudom használni a keresőt, jobban mint hinnéd. Semmi értelme nem volt a kommentednek. Barom.
2015. ápr. 21. 17:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja, és úgy tűnik, olyan sok időd van, hogy itt lógsz fent, és azt figyeled, ki ír ki hasonló kérdéseket, hogy aztán beszólogathass....-.-
2015. ápr. 21. 17:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Én még nem kaptam, viszont az ismerőseim nagy része már igen. De én semmit se kaptam, egyáltalán. Akik megkapták, ők most fejezik be a sulit és az iskolában a titkárságon adták oda nekik tudtommal, én részemről újra érettségizek pár tárgyból emelt szinten és most nem tudom eldönteni, hogy várjam a levelet, mert meg fog jönni, vagy be kéne mennem a volt sulimban a titkárságra mert úgyse küldik... De azért jó lenne már tudni hogy hogy lesz mert (csak) 3 tárgyból emeltezem, szóval minden infó abban a levélben van.

Tavalyról úgy rémlik hogy kellett vinni valamit a levélből a vizsgára.

2015. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem, csak én tudom használni a keresőt. 10 éves vagy, hogy ilyen "érveid" vannak a hanyagságod mellett? És tényleg ilyenek érettségiznek, és kerülnek a felsőoktatásba? Jesszus.
2015. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!