Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki kapott már értesítést...

Valaki kapott már értesítést arról, hová kell mennie emelt érettségire?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet pár hete, de abban nem volt még benne a helyszín, csak annyi, hogy ha április 27-ig nem kapok értesítőt, telefonálni kell. Már egy hetem sincs addig, és tartok attól, hogy nem fognak küldeni semmit. Egyáltalán postai úton küldik, vagy emailben? És vinni kell magammal a vizsgára, ha végre küldenék? Olvastam olyanról, hogy valami papírt vinni kell, de igazából nem tudok semmit arról, hogy mit kellene vinni...

2015. ápr. 21. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a baj azzal, ha valaki ezt újra megkérdezi. Ez egy olyan téma, ami évente max 2x merül fel egy pár hónapos intervallumban és azon belül nagyon hamar elvész egy-egy kérdés. Ha most én beírok az 1 hónappal ezelőtt feltett kérdéshez, feltehetően kevesen fognak rá érdemben reagálni bármit is. És most már csak hetekről beszélünk a visszaszámlálás kapcsán, nem hónapokról és nem arról hogy majd egyszer megkapjuk, hanem arról hogy mostanában kéne megkapni és nagyon sokan már meg is kapták. Így jogos, ha valaki nyugtalankodik, hogy ő nem és ki tudja, talán egy ilyen kérdés feltételével a többi nyugtalankodó figyelmét is felhívja és együtt meg tudják beszélni, hogy ki mit tud/nem tud a dologról. Ez nem egy olyan kérdés, hogy mondjuk "Hogyan jelentkezzek az érettségire?" Amit tök felesleg 100x is megkérdezni mert a válasz ugyanaz. Itt a kérdező mégis mennyivel lesz okosabb attól, ha elolvassa, hogy februárban vagy márciusban mit izgultak az emberek? Inkább az ő kérdéseik voltak feleslegesek, nem a mostani.
2015. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A 9-es válaszolónak: Akkor ez megnyugtató, hogy nem vagyok az egyedüli, aki nem kapott még értesítést. Sajnos én nem tudom sehol megérdeklődni, mivel nem a régi sulimban érettségizem, és még csak nem is a megyémben. Várok, és majd telefonálunk, ha nem kapok semmit.


A beszólogatónak: Szerintem meg te lehetsz 10 éves, vagy meg nagyon unatkozol, hogy még mindig itt vagy, és cseszegeted a normális embert. Miért lenne hanyagság az, hogy felteszek egy olyan kérdést, amire szerinted már előttem 99-en kérdeztek rá? Még nekem kellene bocsánatot kérnem, mert valamit megkérdezek egy olyan oldalon, ami azért van, hogy kérdéseket tegyenek fel? Nem értem, egyáltalán miért probléma neked, ha olyat kérdeztem, amit már előttem valaki, és tulajdonképpen aktuális is... ki vagy te, az oldal adminja? Ráadásul én úgy gondolom, hogy pont az olyanoknak mint te, nem kellene még csak az egyetemek közelébe se kerülnie (már ha egyáltalán volt valaha is közöd hozzá). De magadat minősíted a kommentjeiddel. Egyébként meg azt írtad, ez volt a századik ugyanolyan kérdés, de te csak hármat linkeltél be. Hol marad a többi 96??? Le legyünk ilyen hanyagok, kérem! Pff -.-


A 11-es válaszolónak: Nagyon köszönöm! Legalább van valaki normális, aki ugyan úgy gondolja, mint én. :)

2015. ápr. 21. 21:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, mehetsz érettségizni, mert egyetemre nem kerülsz be, az is biztos.:D
2015. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jaj, de nagy visszavágás...

Oké, elmondok valamit, amit egyáltalán nem dicsekvésnek szánok, bár a magadfajták úgyis annak veszik, de nem érdekel...csak nem tűröm, hogy egy kérdés alapján ítéljenek meg, pedig nem is ismersz, nem értem, mi jogon mondasz olyat, ami nem igaz.

Szóval, az iskolában, ahol érettségiztem, én voltam a legjobb tanuló, de az sem kizárt, hogy az egész iskolában. Versenyeket nyertem, mindig készültem órára, az érettségit is nagyon jóra megcsináltam, felvettek egytemre, mindezt úgy, hogy rengeteg problémám van, közte van az is, hogy diszkalkuliás vagyok (ha tudod, mi az...), és gyerekkoromban megállapították, hogy diszgráfiás és diszlexiás is voltam. Mégis, szereztem egy szakmát is, és az eredményeim is jók voltak. Egyszer azt mondta a rajztanárom, hogy több ilyen ember kellene, mint én vagyok, mert mindig én voltam az egyedüli, aki rendesen dolgozott, nem hangoskodott, nem késett vagy lógott, hanem elvégeztem a feladatot, amit kellett. Nagyon jó vagyok abban, hogy néhány összefüggés alapján kikövetkeztessek valamit, ráadásul, még ha te nem is így gondolod, nagyon jó vagyok a keresésben: lehetetlen dolgokat is megtalálok az inerneten, és ezt egy ismerősöm bizonyítani is tudja. De ami még fontosabb, nem bántok vagy ítélek el senkit, nem szólogatok be, nem mondom senkire, hogy hülye, főleg, ha nem ismerem az illetőt. Nagyon kevés olyan ember van, mint én, és úgy hiszem, rendkívüli képességem van. Ha bármi rosszat gondolok valakiről, akkor is magamba nézek és elgondolkodom az egészen. Bizonyára te nem ilyen vagy. Sajnálom, hogy vannak olyanok, amilyen te, hogy élvezitek, ha másnak beszólogathattok. Tudod, nem menő egyáltalán, hanem pont, hogy szánalmas. Nem fogok azért bocsánatot kérni, mert kiírtam egy ilyen kérdést, és azért sem, hogy egyetemre akarok járni, vagyis feljebb akarom küzdeni magam. Egyébként nem írtam, hogy egyetemre akarok bekerülni, azért kell az emelt... látod, megint csak a saját elképzeléseidre építesz. Nyilván azt is tudod a kérdésemből, hogy hol lakom, hogy nézek ki, hány éves vagyok, hová járok/jártam iskolába, mit csinálok, de még azt is, hogy milyen lett az érettségim. Hát gratulálok.

2015. ápr. 22. 10:16
 15/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Ma "meghozta a postás" ami azt jelenti hogy bedobta a cetlit hogy holnaptól mehetek érte a postára. Szóval úgy tűnik működik a postai értesítés is.

2015. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig semmi. Ma már kezdtem elhinni, hogy megkapom, de tévedtem. Hátha holnap... Csak az a baj, hogy mennem kellene Budapestre, és ha ide küldik, akkor sokat érek vele (mert levelezési címnek nem ez lett megadva, de mégis ide küldték a másik levelet is). Örültem volna, ha időben kapok értesítést.
2015. ápr. 23. 13:15
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted valaki elolvassa a hat kilométeres sírásodat?
2015. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!