Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakot kell ilyenkor...

Milyen szakot kell ilyenkor választani? Vagy egyáltalán milyen jövőt képzeljek el magamnak?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy ,,imádok,, beszélni. Gondoltam már arra, hogy kommentátor legyek, de a szüleim azt mondják, hogy inkább az ellenkező nem (értsd fiúk/férfik) szokott ebben a szakmában dolgozni. Gondoltam már arra is, hogy műsorveető legyek, de nem tudom ilyenkor mit kelltanúlni, vagy milyen szakképzettség kell. És nem tudom, hogy még van-e ilyesmi foglalkozás. Tudom, hogy még nagyon fiatal vagyok ehhez, de már szeretném terveni a jövőm. 13/L (3 hónap múlva leszek 14 éves)

2015. ápr. 26. 20:15
 1/2 anonim válasza:
100%
Kezdetnek el tudnék képzelni egy dráma tagozatos gimnáziumot.
2015. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy érti/érted színjátszás?
2015. ápr. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!