Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A munkaügyi és TB igazgatás...

A munkaügyi és TB igazgatás alapszakon szerzett diplomával tényleg csak középszintű bérelszámóló/tb- és bérügyintéző, Hr asszisztens stb. állást lehet betölteni? Akkor mi értelme van a diplomának, ha van ugyanilyen okj-s képzés is?

Figyelt kérdés
Nem kötekedésből kérdezem és az esetleges rosszindulatú beszólásokra nem vagyok kiváncsi. Értelmes választ szeretnék. Csak azon vagyok, hogy inkább törlöm a jelenkezésemet, mert a munkajog érdekel, de nem bérelszámoló akarok lenni a végén. Az összes állás HR/Munkaügy alatt ezt adja ki több álláskeresési portálon.
2015. ápr. 28. 13:49
 1/1 A kérdező kommentje:
És még annyit szertnék megkérdezni, hogy ha mindenhová több éves gyakorlattal keresnek munkatársakat, akkor egy frissdiplomásnak 0 az esélye? Most mindegy, hogy hány éves, nappalin vagy levelezőn végez-e valaki, de ha esélyt sem kap, hogyan szerezzen gyakorlatot? Nekem magas ez az egész. Szóval tényleg jóindulattal kérdezem ezt az egészet.
2015. ápr. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!