Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolai fellebbezés?

Középiskolai fellebbezés?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vettek fel az első iskolába amit megjelöltem. Az egyik tanárom ezen meglepődött és rá beszélt hogy lebbezzek fel.Azt mondta írhatok ilyen indokokat mint pl.sportolási lehetőségek,nyelvtanulás,sok jót hallottam a suliról stb.(ezek elfogadhatók?)Na most én nem nagyon tudom hogy pontosan hogyan is zajlik egy ilyen fellebbezés és ebben kérném a segítségeteket.:)

2015. ápr. 28. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ki fognak nevetni. Attól, hogy leírod, hogy tetszik az iskola, jobbak a lehetőségek, neked még nem lesz több pontod, mást pedig nem fognak elutasítani miattad. Nyugodj bele és próbáld a legjobb tudásod szerint elvégezni azt a középiskolát, ahova felvettek!
2015. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen indokokkal csak kinevetnek.
2015. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd be, hogy pár ponton múlt a bekerülés meg mindenképpen oda akarsz menni, mert ott az x tantárgyat magas szinten oktatják és ha van még pár helyük vegyenek figyelembe
2015. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Renden köszönöm.De Fogalmam sincs hogy akkor mi lehet az indoklás mert nem tudom hány ponttal lehet bekerülni:\
2015. ápr. 28. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ird meg a fellebbezést, és azt ird bele, amit a szives szerint irnál. Tehát pl., hogy ide szeretnél járni már évek óta, ezt jelölte meg első helyen stb. Nem veszitheszt vele semmit. Nem a szöveg miatt fognak fel venne, vagy nem felvenni,hanem aszerint, hogy mennyi helyük van még az adott osztályban, és arra mennyien fellebeznek. Mindenhol fenn még tartva jó pár hely a fellebbezők számára, ráadásul a végleges felvettek közül is nagy lesz még a mozgás a jövő tanév kezdetéig. Nem fognak kinevetni bármit is írsz, nyugi, és hajrá !!
2015. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!