Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rá lehetőség, hogy az...

Van rá lehetőség, hogy az egyetemen a jelentkezési sorrendet megváltoztassam levelezőről nappali tagozatra?

Figyelt kérdés
Most februárban jelentkeztem a Kaposvári Egyetemre, elektronikus ábrázolás szakra. Megjelöltem a nappali és a levelezős tagozatot is, az utóbbit első helyen. Viszont most mégis úgy gondolom, hogy inkább a nappalit választanám... Meg lehetne még változtatni a jelentkezési sorrendet?

2015. ápr. 29. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
sorrendet meglehet.
2015. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet a jelentkezés előtt elolvasni a tetves tájékoztatót???? Mielőtt véglegesíted és beküldöd a lapot, miért nem olvasod el a rajta levő információkat????


Július 9-ig egy alkalommal van lehetőséget sorrendet módosítani.

2015. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de akkor ezek szerint akkor ezen átsiklottam... Nyugi, azért a fejemet ne harapd le...:D Köszi a választ.
2015. ápr. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!