Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az infó vagy a hittan érettség...

Az infó vagy a hittan érettségi könnyebb? Melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni személyes tapasztalatokat? köszönöm :)

2015. ápr. 30. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Infót érdemesebb, hacsak nem hittantanár akarsz lenni.
2015. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és melyik könnyebb?
2015. ápr. 30. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon találsz olyan személyt (legalábbis itt gyakorin szinte biztos, hogy nem), aki mindkettőből érettségizett volna. Én tavaly csináltam az infót, összesen pár hetet készültem rá, a szóbelire még kevesebbet, és 87% lett. És fontos tudni, hogy nagyon analfabéta vagyok minden létező elektronikus kütyühöz :)
2015. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Infóból 2x is érettségiztem. Szerintem marhára pepecselős... Csomó 'részfeladaton' véreztem el annak idején. Bánom, hogy nem a hittant választottam. Ott csak 20 tételt kellett volna megtanulnom és kész... Ha újrakezdhetném, szinte biztos, hogy a hittant választanám :)
2015. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En erettsegiztem tavaly infobol, iden hittanbol :D Szamomra teljesen mas a ketto. Az info logikusabb, viszont a gyakorlati reszen nagyon aprolekosnak kell lenni, azonban a szobeli igen egyszeru. A hittan mas, nekem azert konnyu, mert ebben nottem fel es 6 evig hetente 2 hittan oram volt. A hittan tetelek kozott sok a rizsas nalunk, amit annyira nem szeretek. Osszessegeben, ha nem szamit, hogy mi a valasztottad, akkor szerintem a hittant valaszd, mert ugyanannyi ido raforditassal magasabb szazalekot tudsz elerni, mint az infoval.
2015. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!