Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te váltanál iskolát a helyemben?

Te váltanál iskolát a helyemben?

Figyelt kérdés
Sajnos nemrég ki kellett operálni az epehólyagomat, a koromhoz képest nagyon fiatalon. Azóta bizony előfordul, hogy szaladnom kell a wc-re, akár a semmiből is rámtőr ez az inger. Múlt héten viszont szégyen szemre nem sikerült kiérnem. Befostam az egész osztály előtt, mielőtt még kiléptem volna az osztályterem ajtaján. Mindenki röhögött és fújjogott. Tesi ruhában kellett lennem egész nap, bugyi nélkül. Azóta minden nap csúfolnak és senki nem akar mellém üllni. Sírva megyek haza és sokszor úgy is alszok el.
2015. máj. 1. 12:56
 1/6 anonim válasza:
Én a helyedben tuti sulit váltanék
2015. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamu
2015. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, h vlhol alsónemű nélkül kelljen lenni

főleg nem egész nap

2015. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általános iskola vagy középiskola?
2015. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Olyan nem létezik, h vlhol alsónemű nélkül kelljen lenni

főleg nem egész nap"

Miért? Miben kellett volna lennem? A fostos ruhában? Tesire nem szoktam bugyit vinni, csak mackónadrágot. Az volt rajtam az eset után.

Egyébként középsulis vagyok és azt kívánom bár ne velem történt volna.

2015. máj. 1. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el az osztálynak, hogy azért történt mert volt egy ilyen operációd stb? Aztán ha valaki azon röhög, kimondani, hogy gratulálsz neki, hogy ezen röhög.

Vagy ha te nem tudod így elmondani, megkéred az osztályfőnököt hogy ofőn mondja el ezt helyetted, mert amíg nem tisztázódik szarul érzed magad.

2015. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!