Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallottam egy ilyet, hogy nem...

Hallottam egy ilyet, hogy nem engednek be érettségire, csak ünneplőben (fekete nadrág, fehér ing-felső). Ez komoly? Farmer cuccban akartam menni.

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 01:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Abban viszont nem illik. Nem halsz bele.
2015. máj. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Tehát azt kérdezem, hogy tényleg nem engednek be, ha nem fekete nadrág (stb.) van rajtam?
2015. máj. 2. 01:20
 3/42 anonim ***** válasza:
70%
De lehet, hogy beengednek csak amikor el fogják dönteni, hogy megadják-e a kettest akkor nem fogják, mert nem tudsz normálisan felöltözni. És majd a pótérettségire fel fogsz normálisan, mert nem lesz más választásod... :D
2015. máj. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
qrvára beengednek, csak qrvára nem illik.
2015. máj. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Kösz!
2015. máj. 2. 02:53
 6/42 anonim ***** válasza:
73%
Beengednek. Nem tehetik meg hogy nem. De természetesen megjegyzik maguknak és szóbelinél fogják értékelni. ;) amúgy igen, nem illik. Vannak események amire az ember illően felöltözik. Képzeld még az általános ballagásra is a kisgyerekek. Te elviekben érettségiznél. Eszed lehetne annyi, ha csak nem direkte baszakodni írtad ki, hogy oda is dukál egyfajta megjelenés ami az öltözeted illeti. Lassan fel kéne nőnöd. Az életben nem mindig az lesz amit akarsz.
2015. máj. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy a (nem kérdezett) véleményed megfogalmazása előtt már kialakítottál rólam egy képet! Egyrészt esti iskolába járok, tehát nem lesznek ott a tanáraink, másrészt mi az, hogy kioktatsz, hogy az életben mi lesz? Te egy végzős tinire gondoltál, nem egy dolgozó emberre... Komolyan, nem hiszem el, ki se kellett volna írnom a kérdést.
2015. máj. 2. 03:11
 8/42 A kérdező kommentje:
Másrészt amibe mennék, van olyan elegáns, mint a fekete nadrág + fehér ing, lévén farmerről és farmeringről van szó, amiben még jobban is nézek ki.
2015. máj. 2. 03:12
 9/42 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tini vagy, akkor lehetne már annyi eszed mit illik, mit nem. A stílusod viszont egy bunkó parasztra utal. Nem is csoda hogy kb most tartasz ott ahol sok tini már ezer éve...
2015. máj. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Húzzál már innen, te idióta :D Én vagyok a bunkó paraszt? Én fogalmaztam meg rólad véleményt meg a 2. válaszolóról? NEM! Te tetted meg, inkább a kérdésre válaszoltál volna? Hogy hol tartok? Lehet abban a korban előrébb fogok, amiben most te jársz (a te mércéddel mérve), 20 éves vagyok, vagy azt hitted, 40?
2015. máj. 2. 03:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!