Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valakinek tippje, mi...

Van valakinek tippje, mi várható az idei középszintű magyar és emelt szintű történelem érettségire?

Figyelt kérdés
Tudom, nem lehet megjósolni előre, de azért vannak találgatások, évfordulók, rég nem említett nevek, ilyesmik, amik esélyesek, hogy az idén bekerülnek.

2015. máj. 2. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Emelt magyaron nem nagyon szoktak bejönni ezek, hogy évfordulók és az a személy. :(
2015. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi emelt magyart hallucináltam be történelem helyett. Sajnos azt nem tudom én magyarból emelteztem tavaly.
2015. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont ma olvastam, hogy mióta ez a kétszintű rendszer van, fsnak az évfordulókra sajnos. És én is így tapasztaltam, amikor tavaly érettségiztem... idén szintemelőt teszek történelemből.
2015. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!