Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Keresek egy könyvet...

SOS! Keresek egy könyvet pdf/ebook-ént a húgomnak érettségire. Hol találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Amiről szó lenne: dr. Boronkai Szabolcs érettségi témakörök vázlata történelemből


Nem találom ebook-ként, csak könyvként lehet megrendelni. Végigjártam a környéken az összes könyvesboltot - elfogyott, a netes megrendeléssel meg már késő lenne.

Nem lett meg a nyelvvizsgája és most jött rá az angyalom, hogy nagyon kéne neki a jó töri érettségi, mert beszámíthatja pontként a felvételinél. Jó volt töriből gimiben, de nagyon kéne ez, -vagy ilyen típusú anyag összefoglaló amivel át tudná venni még egyszer.


Előre is köszönöm!

(Bocsánat, ha rossz kategóriába írtam.)



2015. máj. 2. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy most jött rá, hogy beszámíthatja??? Eddig nem tudta, hogy két érettségi tárgy kell a felvételihez??? Akkor eddig mire készült? :O


Egyébként ez a könyv sokat nem segít az írásbelihez... a szóbeliig meg még meg tudod venni.

2015. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy beszámíthatja. Csak ő úgy gondolkozott hogy 70-80% Töri- magyar + nyelvvizsga, és nem törte halálra magát a tanulásba. Csak a nyelvvizsga elúszott 2%-on, így, most hogy a pontjai biztos meglegyenek nagyon kéne a 90+ % a tantárgyakból. :/
2015. máj. 2. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
No panic, a saját törikönyveiből ugyanúgy fel tud készülni, ha nincs ilyenje. Tényleg.
2015. máj. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én egy kétségbeesett 18F

talán ez:

[link]

2015. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ja ez nem az, sorry!
2015. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát. Itt írja is, hol van még készleten:

[link]

2015. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!