Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érveléshez lenne szükségem...

Az érveléshez lenne szükségem kötelező olvasmányok ismeretére, ezért a kérés a következő: fontosabb kötelező olvasmányok közül melyiket milyen témához tudjuk kötni? (Például Kafka: Az átváltozás -hoz az erőszakot, önbecsülés fontossága, stb. )

Figyelt kérdés
Elég ha ilyen kulcsszavakat írtok, a részleteket meg tudom keresni neten. Nagy segítség lenne, szerintem nem csak nekem!

2015. máj. 3. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Korábban kellett volna ezt elkezdeni. Nem csak neked.
2015. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért baj az, ha most még át akarja nézni? biztos eddig is készült, nem ma kezdte


én ezt úgy csinálom, hogy átnézem a szóbeli tételeket meg az utóbbi kötelezőket amikre még amúgy is jól emlékszem és igyekszem ezeket beleépíteni a fogalmazásba, ha az érvelést választom

2015. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Csak nem biztos, hogy itt listázni fogják neki...
2015. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mellesleg nem kértem hogy listázzák, hanem az is aranyat érhet hogy valakinek eszébe jut egy-kettő kötelező, ahhoz leírja mi jellemző rá, és hogy milyen témához tudom kapcsolni. Ez nem nagy megerőltetés, és secperc alatt összegyűlhet több kötelező is, amivel már okosabb lehetek holnapra!

2015. máj. 3. 15:06
 5/6 anonim válasza:

Én is holnap fogok érettségizni


hősiességhez kapcsolható : Iliász, Rómeó és Júlia, Szigeti veszedelem, Antigoné


Utaztató : Candide, Odüsszeia


Hirtelen ennyi jut eszembe :D

2015. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jah, és a lélektani művekhez pl Biblia, Jónás könyve
2015. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!