Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lévay-s diákok! (Miskolc) A...

Lévay-s diákok! (Miskolc) A média tagozatosok milyen más tagozatosokkal szoktak egy osztályban lenni? Ha esetleg ti is médiás tagozatra jártok, mesélhetnétek róla. Minden információ érdekel! :D

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is médiás leszek. :) Én úgy tudom, hogy a törisekkel és a magyarosokkal leszünk együtt, vagyis az utóbbi években így volt.

Találkozunk 29-én! :)

2015. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már számolom a napokat. :D
2015. máj. 7. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anno töris voltam és a médiásokkal voltunk egy osztályban,szerintem ez nem változott azóta:) a médiáról sajnos nem sokat tudok,de aki médiás volt,az szerette,csak néha panaszkodtak,hogy többet követelnek tőlük,meg kicsit nehéz,ez nem tudom,hogy változott-e 2 év alatt,de nem hiszem.Szerintem tetszeni fog azért:)
2015. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem... :)
2015. máj. 11. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,hogy aktuális - e még a kérdésed ,de azért válaszolok .Én magyaros vagyok es az osztály másik része médiás és töris.Lany vagy vagy fiú ? Ha szeretnéd privátba leírhatom nagyon részletesen is.:)
2015. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!