Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 23 évesen késő már egyetemre...

23 évesen késő már egyetemre menni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2015. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem késő egyetemre menni, ha el tudod végezni, és életképes diplomát szerzel, ami az életed hátralevő részét meghatározza. Én 21 éves vagyok, idén kezdem újra az egyetemet (kicsit elb*szarintottam), és nem érzem úgy, hogy idős lennék hozzá. De ha 23 lennék, akkor sem. Ha pedig ezt azért kérdezed, mert van aki ezt mondta neked, akkor vedd be azt a bizonyos tablettát és nagy ívben tojd le a véleményét.


Sok sikert az egyetemhez!

2015. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen se késő, ha van célod vele, sőt.
2015. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
21 vagyok most és már van egy diplomám óvodapedagógia, de sajnos ebből nem fogok tudni meggazdagodni és úgy döntöttem, hogy 2 évet arra szánok, hogy szerzek egy másik nyelvvizsgát és matekból, fizikából, infóból ráhúzok. így 23 évesen akár gépészmérnöki szakra mennék el.
2015. máj. 3. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen, késő. Vegyél egy otthonkát és kezdj el piacra, temetőbe, orvoshoz járni, mint minden vénasszony.

Komolyan, mondom, hihetetlen, ami ebben az országban folyik. Nyugaton ilyen kérdést fel sem tennének, ott evidens, hogy minden értelmes ember addig képzi magát, amíg a pénzéből, kedvéből és erejéből futja. Az egyetem nem csak a 18 éveseké. Nekem sok 40 feletti szaktársam volt, sőt egyik ismerősöm most fogja kezdeni az orvosit 32 évesen.

2015. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak míg nyugaton megfizetik őket, addig itt nem:)
2015. máj. 3. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem ez volt a lényeg :) Hanem az, hogy nem tartják magukat idősnek ilyesmihez.
2015. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nincs mese! Belekezdek :)
2015. máj. 3. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező,emiatt ne aggódj,nem vagy egyedül. :)

Én 23 vagyok,szeptembertől kezdem az egyetemet. :) Nagyon szerencsésnek tartom azt,akinek már a gimi alatt van egy biztos elképzelése arról,hogy minek akar tanulni és hová akar járni és abban a szakban nem is csalódik úgymond az egyetem elkezdése után. Én leérettségiztem,csináltam ezt-azt,de mostanra érett be,hogy mit szeretnék igazán.

Úgy hogy hajrá! ;)

2015. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!