Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Színművészeti egyetemre 2...

Angyalka3 kérdése:

Színművészeti egyetemre 2 gyerekes anyukaként 27 évesen 2008ban tett középszintű érettségivel van esély felvételt nyernem?

Figyelt kérdés
Hogyan működik a dolog, kinek van tapasztalata? Nem vagyok 27 évesen hozzá már "öreg"? Nem akarok úgy felébredni idős hölgy koromban, hogy ezen rágódjak nap mint nap, azért, hogy esetlegesen elmulasztottam. Kinek milyen tapasztalata van?

2014. okt. 12. 01:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
milyen szakra?
2014. okt. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én a színészi oldalamat szeretném fejleszteni.Kiskoromban édesanyám megkérdezte, hogy melyik iskolába szeretnék járni, felsorolta nekem őket és én a Művészeti Líceumot választottam, hegedű, zongora, ének.A legnagyobb ajándék amit tőle kaptam. Persze, hogy énekesnő akartam lenni, de aztán telt múlt az idő és valahogy félretevődött a szívem egyik rejtett polcára. Aztán fodrász szakmát szereztem. A mai napig imádok énekelni, de gondolom nehéz bejutni mondjuk az operába. Ezért gondoltam arra, hogy színész szeretnék lenni. Nem találtam meg a helyem még a világban.Szeretek festeni, sőt a nyáron beszereztem egy hegedűt is. Ez a kibontott válasz segít ? -
2014. okt. 12. 01:23
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Van korhatár... még 15 évvel ezelőtt fiúknak 24, lányoknak 23 év volt.
2014. okt. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tanulmányi osztályt! Valamelyik színes újság szerint Farkasházi Réka 26 évesen iratkozott be.
2014. okt. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Felvin nem írnak korhatárt a színművész képzésnél.

Farkasházi Réka nem színművész, érettségije után felvették a Gór Nagy Mária Színitanodába. Az Eötvös Loránd Tudományegyetemen művelődésszervező szakos diplomát szerzett (2002). A Veszprémi Pannon Egyetemen színház- és drámapedagógusként végzett 2013-ban.

2014. okt. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ötös, igazad lehet, de van valaki, (a Barátok közt-ben is szerepelt),aki 26 évesen iratkozott be, és akkor vele tévesztettem össze. Na, ennyit az ismereteimről.
2014. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Nincs felvételi korhatár, ez érettségi eredménye nem lényeges csak legyen.

Az más téma, hogy ha fel is vesznek 32 éves leszel mire végzel. Ebben a szakmában ilyenkorra már be kell lassan futni, nemhogy elkezdeni...

2014. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok

azert kerdeztem mert filmes, teves szakon egyaltalan nem ritka. szinesz szakon sajnos kevesbe gyakori, de talan nem lehetetlen. nehezebb ugy...

2014. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, eddig még mindig nem tudom, hogy mit tegyek egyik kominál felpörgök a másik után meg ismét kétségek között vergődök, de köszönöm a sok választ. Ha valaki még úgy érzi, írjon bátran,jövő beiratkozásig van időm még eldönteni. :)
2014. okt. 14. 00:34
 10/18 anonim ***** válasza:

hat, szerintem ezen ne gondolkodj, mindenkepp jelentkezz es felvetelizz. kulonben sosem tudod meg, h felvennenek-e :-)

1.

2014. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!