Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért lettem csak kettes?

Miért lettem csak kettes?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem. Már megkaptuk a bizonyítványt, igaz csak 1 percre. Magyarból kettes lettem, amit furcsállok. Nálunk 2 tantárgyból tevődik össze ez a jegy, a nyelvtanból és az irodalomból. Nyelvtanból 3,2-re álltam, irodalomból pedig 2,73-ra. Erre azt hittem simán megadja a hármast, de nem. Félévkor 2,55-re pedig megadta..

Lehet azért mert nem voltam az adott tanárnál szerenádozni? Csak a fél osztály ment el, mert a többiek betegek voltak (valami hányás-hasmenés-es járvány van), ahogy én is.



2015. máj. 3. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi honnan tudjuk? Kerdezd meg tole.
2015. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre már sajnos nem nagyon lesz lehetőségem.

Egyébként ilyen szokott lenni, hogy valakinek azért ad rosszabb jegyet egy tanár, mert nem ment el hozzá a diák szerenádkor?

2015. máj. 3. 18:43
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyénfüggő. Bár szerintem ez kivételezésnek számít, és az marhára igazságtalan...
2015. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy a szerenád az oka

meg ezt megbeszélik egy értekezleten és ha tényleg 3-asra állsz, akkor mondjuk az osztályfőnököd szólt volna, hogy mégis mi alapon kaptál rosszabb jegyet


lehet nem tudsz vmi jegyről, vagy nem egyenértékűnek számítja azokat az osztályzatokat és így már rosszabbul állsz

ha meg kétes, mondhatja hogy a rosszabbat adja meg, mert félévkor megkaptad a jobbat vagy mert nem vagy elég aktív az órán stb

szóval igazából bárhogy kimagyarázhatja

nem hiszem a szerenád az oka, de attól még lehet nem kedvel

2015. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem csípett téged.És igen lehet az volt a baja hogy nem voltál nála szerenádozni.Már ott eldöntötte hogy kinek adja a jobb jegyet.Van esetleg olyan osztálytársad akinek rosszabb volt az átlaga mint a tiéd és mégis a jobb jegyet kapta meg?Pedig ilyenkor jó indulatból megszokták adni a jobb jegyet.Annak a tanárnak nagyon zokon esett hogy nem voltál nála szerenádozni :D
2015. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!