Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy mondjam el apámnak, hogy...

Hogy mondjam el apámnak, hogy kettes lettem matekból?

Figyelt kérdés
A matek az egyetlen ami nem megy. A hármasért írtam egy dogát,algebra témakörből. ( Előtte ugyanebből a dogából 1-est írtam,de azért,megíratja a tanár ugyanezt,hogy "tudjak javítani". 1-es lett megint,fogalmam sincs,hogy miért,hiszen hétvégén még osztálytársam korrepetált is, értettem is,és rengeteget tanultam rá. A tanár 0 pontot sem adott rá,volt olyat ,hogy egy feladaton belül az első két tagot jól írtam fel,a harmadikat nem,így semmi pontot nem kaptam. Apám nagyon ordítani fog,le fog analfabétázni,nyáron meg semmi pénzt nem fogok kapni. Hogy mondjam el?
2012. jún. 12. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:

egyenesen,kezd el így: na vater van 1 jó meg 1 rossz hírem.kezdem a rosszal.kettes lettem matekból,a jó pedig hogy nem buktam meg belőle és nem kell pótvizsgáznom :)

ha meg nem ad egy petákot se,itt a nyár,irány melózni.

2012. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyenesen, bele a közepébe.
2012. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy csak 16 éves kortól mehetnék melózni :( Pedig nagyon szeretnék.
2012. jún. 12. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy kéééépzeld apa, meglett a kettes, nem vágtak meg jeeeeeeeeeeeee.

Több ismerősöm alkalmazta ezt a módszert :P

2012. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Apa, kettes lettem matekból!
2012. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, bár sosem tudtam megérteni, h ilyenekért miért kell leszidni a gyereket, attól nemlesz több tehetsége a matekhoz, sőt, szerintem csak ront vele, mert jobban fog dogáknál izgulni
2012. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne melózni.szomszédba az öreg néninek összepuhantasz 5 m3 fát és meg is van a lóvé :)vagy fűnyírás,kertrendezés meg van sok fajta,persze attól is függ hogy mennyi idős vagy.pl 15 évesen már simán meg lehet emelni a fejszét ha fiú vagy :)lehet hogy apud is azt fogja mondani.
2012. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Esetleg a balhé elkerülése végett menj el nyáron magántanárhoz! Neked biztos jót tenne, és lehet, hogy ő se haragudna annyira, ha látja, hogy igyekszel.

[link]

2012. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Panelba lakok,szóval nemigen tudnék vágni fát. XD Lány vagyok
2012. jún. 13. 14:24
 10/10 anonim válasza:
Hát akkor vesd be a legjobb módszert ami szinte mindig bevált. meny be szómórúan , mond a hírt (ha kell lehet csinálni műsírást), és ezzel eléred hogy te legyél apuci kicsi lánya aki szomorú és meg kell vígasztalni. így eléred hogy leszidás helyett megvígasztaljon jobb esetben hoz neked valami sütit is. ez nekem mindig bevált ;)
2012. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!