Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki emeltezett magyarból?...

Valaki emeltezett magyarból? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó én még tavaly :D
2015. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én emelteztem, nagyjából elégedett vagyok. Az enm tetszik, hogy ilyen sok benne a szubjektív rész.
2015. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áh, nekem a túl objektív részek nem tetszenek :P Konkrétan a versfelismerést és a településekhez kötést kompletten nem tudtam
2015. máj. 4. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt kifejezetten nehéz szerintem. Volt már könnyebb, de sokkal nehezebb is az előző években.

Ha a szövegalkotásaimat úgy pontozzák, ahogy várom, akkor olyan 80-85% szerintem meglesz. Aminek nagyon örülnék, mert a legrosszabbra is fel voltam készülve, annyi negatívumot hallottam az emelt magyarról :)

A verselemzés megoldókulcsa viszont valami katasztrófa... Akinek arról a versről ezek a gondolatok jutottak eszébe azzal azért kezet ráznék, szóval azt lehet lepontozzák nálam :P

2015. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!