Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárok mit gondolnak,...

A tanárok mit gondolnak, mikor a tantárgyból a legügyesebb diák írja a legrosszabb érettségit?

Figyelt kérdés
Emelt magyar. Annyira elrontottam, alig merek a tanárom szeme elé kerülni. :(
2015. máj. 4. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem sok értelme van legügyesebbnek nevezni egy diákot az adott tantárgyból. Remélem nem csak mindig magoltad az anyagot, hogy az összes jegyed 5-ös legyen, mögötte meg nem gondolkoztál semmit se. Ha viszont elméletben tényleg jól tudod, érdeklődsz is az irodalom után, csak figyelmetlenség, izgulás volt, az meg megeshet bárkivel. Te tudod, mitől lett ennyire rossz, ismerd be magadnak. Ha az előbbi, akkor eléggé gáz, és pórul is jártál miatta, ha utóbbi, hát ez van, majd a többi jobban megy.
2015. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én érettséginél még nem tartok de mostanába sokat rontottam (haláleset volt a családba, kikészültem) és nekem az a tapasztalatom, hogy abszolút emberfüggő, mit reagál. Volt aki lesz.arta, volt aki furcsálta de nem foglalkozott vele, de pl a nyelvtanárom egy idő után oda jött hozzám és megkérdezte, hogy őszintén mi történt ami miatt így lehanyatlott az eredményem.

Emberfüggő.

2015. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnek, sajnálkoznak meg megkérdezik mi volt az oka, de nem fog leszidni vagy ilyesmi, szóval nyugodtan elé állhatsz és elmondhatod mi történt.
2015. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne olyan jó az eredményed még mindig mehetsz javítani ősszel, csak vígaszként - Más is azt csinálja
2015. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet nem is lett annyira rossz, csak most te vlmi miatt azt érzed - Ne keseredj el, még ott a szóbeli
2015. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!