Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontot vonnak le magyar...

Hány pontot vonnak le magyar emelten, ha valaki nem ír irodalmi példát? Értékelhetetlen az egész?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

"A feladat előírja, hogy a vizsgázó saját olvasmányélményekre hivatkozzon, ezért irodalmi

művekkel kapcsolatos olvasmányélmények említése nélkül a dolgozat a „Tartalmi kifejtés”

szempontja szerint legfeljebb 4 pontra értékelhető. "

2015. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyar emelt már arra alapoz ,hogy nem csak betanult szempontok alapján érvelsz,elemzel,öszehasonlítasz,hanem a tudásodat beleépíted,párhuzamot vonsz , tehát megmutatod mit tudsz és nem azt hogy mit tudtál bemagolni
2015. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megoldókulcsból: "A válaszadók HOZHATNAK konkrét példákat a feladatkiírásban szereplő művekre"
2015. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne! Újra akarom írni :D Pedig rengeteget olvasok szóval tudtam volna írni sokat, de annyira féltem és csak írtam-írtam-írtam :(

Teljesen hülye vagyok!

Jó persze utólag már naná, hogy tudnék írni... Már a villamoson záporoztak a gondolatok, hogy mit felejtettem le.


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. máj. 5. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Az irodalom érettségibe nem írtál bele irodalmi műveket?! Jól értem?
2015. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljesen jól érted :'D

Szerencsére "csak" az érvelést szúrtam el, a többit jól írtam, így "csak" 20 pontot bukhatok... a 100-ból... :'(

2015. máj. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!