Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet adni a nem hivatalos...

Lehet adni a nem hivatalos érettségi megoldásokra?

Figyelt kérdés
Néztem a nem hivatalos megoldások és az szerint kettest fogok kapni. Lehet adni erre vagy változhat a jegy a tanárom javítása alatt/miatt?
2015. máj. 5. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagyon. A hivatalos megoldást várd meg, és majd az alapján próbálj meg számolgatni, de tényleg a tanárod számolása lesz végül a döntő.
2015. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én is már nézegettem őket, vannak benne ellentmondások. Szóval ha 2 tanári kitöltés közül az egyik hibás és felmerik rakni, akkor a szerencsétlen gyerek mit mondjon ?
2015. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
A tanár többféle módszert is ismer a megoldásra, és nem biztos, hogy pont azt használja, amit az érettségi hivatalos megoldása fog.
2015. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a hivatalosra sem adhatsz, a magyar is hibás.
2015. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

"A tanár többféle módszert is ismer a megoldásra, és nem biztos, hogy pont azt használja, amit az érettségi hivatalos megoldása fog."


De akkor mért nem ugyan az a megoldás ? Több módszer van persze, az eredménynek ugyan annyinak kellene lennie.

2015. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze van benne hülyeség, de nagyjából lehet vele kalkulálni. Ha az alapján kettes, azért ötösre már ne számíts.
2015. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!