Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki aki a napokban érettség...

Valaki aki a napokban érettségizik, mesélne?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy ment, kinek mi volt könnyebb/ nehezebb, stb.
2015. máj. 5. 20:12
1 2
 11/17 anonim válasza:
79%

hatalmas szívatás ami idén megy.. felháborodások sora.

a továbbtanulási esélyem pedig már nagyon csekély.. :/

2015. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A magyar könnyebb volt. Legalábbis az érvelés. A szövegértésben lazán 10 pontot vesztettem el. :/ A matekról nem is beszélve. Összesen lett vagy 50 pontom, annak is nagy része az első 12 feladat pontjaiból tevődik ki. :/ Ha ez így lesz törin meg bioszon is, a végén még a minimum 280 pontom sem lesz meg. :D
2015. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap a magyaron kiakadtam, de a megoldókulcsot nézve azért nem lett olyan botrányosan rossz, mint ahogy akkor éreztem, szerintem egy olyan 75% meglesz, aminek nagyon örülök!

A matek viszont tényleg kész katasztrófa, örülök, ha a pontok felét elértem... Mindig is béna voltam matekból, de erre most nagyon készültem, magabiztosan is ültem neki, de sajnos elcsesztem. :(

2015. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Lőttek annak,hogy még idén továbbtanuljak ott ahol szerettem volna. Azt hiszem életemben nem voltam még ilyen csalódott,mint most. Mindegy. Neki vágok jövőre is! :)
2015. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

ugyanúgy érzek mint a 14-es.. sajnos..

matekból 95-100%-ban bíztam, errefel tegnap írtam kb 70%-ot. sosem volt ilyen gyenge próbaérettségim...

A töri egész jó volt, jobb mint amire számítottam, viszont a magyar szövegértésre valóban kevés volt az idő. +7-8 perc elég lett volna, hogy normálisan be tudjam fejezni ellenőrzéssel..

2015. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Közben kiszámoltam, a matekom olyan 60 pont, a töri viszont botrányos :D Abból vagyok a leggyengébb :/
2015. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Magyar könnyű volt, 90 körülire számítok.

Matek az katasztrófa, elk#rtam, talán belecsúszok a 60 százalékba.

Töri is könnyű volt, és iszonyat jó esszétémákat adtak. Kádár-rendszer... Megláttam és már írtam is. 80-85 körülire számítok, mert a felvilágosodást választottam, de az gyengébb lett, mint a többi, meg a rövidválaszosokban is fogok azért veszíteni pontokat.

Holnap emelt angol, utána közép német, sz#rok mindkettőre, olyan egyszerűek.

És ez még rímelt is, Thug life.

2015. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!