Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Uristeeen. Napokban sokat...

Uristeeen. Napokban sokat olvasgattam gykn es annyi buszsoforos ize van h az mar kiakasztooo xddd miez a nagy "buszsofor-fetis" vagy minek hivjatok ezt. Meg h "buszr*bi" stb hasonlo "fogalmak"? xd

Figyelt kérdés

uristeen.mik ezek? ennyire sok nonek bejonnek a buszsoforok? mitagadas nekem is..de en azthittem csak en vagyok ilyen orult lany:Ddd tenyleg vannak helyesek meg minden..nekem csak 1 aki bejon es tenyleg vegig ott allok mellette amikor o van es "vihogok" stb..de ez nem "pics*skodas"...baratkozunk csak szerintem...jo igaz h vannak OLYAN beszolasai. es flortolni is szoktunk.de en birom a pasit:$ vannak masok is akikkel beszelgetek utkozbe meg neha maguktol beszolnak valami vicceset/ bokolnak de ok idosek, azok nem.erdekelnek!:) de bejon a kek ingjuk a mapszemuveg..:$ meg ugye h egyenruhasok:$es a fiataloknak a sarmjuk:$ vannak sexisek:$

ki az aki meg ennyire buszsofor manias?:D kinek vannak ilyen sztorijai?! legyszii valaszoljatoook.nagyon kivancsi lettem..erdemes veluk kezdeni?? tenyleg nem husegesek? (bar en tapasztalom milyenek de szerintetek?)


2015. máj. 4. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Van itt egy kis kocsog buszsoför gyerek, biztos miatta, vagy ő csinálja.
2015. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pff,az én időmben még a bmw-s pasikra buktak a lányok.. mennyit változott a világ,pedig csak 20 éves vagyok ;D
2015. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
veled mi van amúgy? hány éves vagy, 13? -.- úristen
2015. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kedveltem egy sofört .. de a buszon csak kicsit dumáltunk , utána találkoztunk máshol, nem ott randiztunk 😀😀
2015. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hála istennek sok ilyen lány van. Egy buszos
2015. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jézus. A buszsoförök undorítók.Még Fiúként is néha kivágnám az ablakon az összeset. Ennyit erről pont.
2015. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,án egy busazsapfúr vasgyok! Bocas a hibákárt, de épp egí kiscasjszit kettyintewk!
2015. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#1 hol van az az ott? :D


hat pont nem 13, ha nemtudsz ertelmeset mondani akkor kussolj!!;)


hany eves vagy kedves buszsofor?:)


#7 az asszonyod meg otthon massal kur ;):Dds

2015. máj. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!