Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat interjú kérdések...

Szakdolgozat interjú kérdések előtt vagy után kell írni bevezető részt? Egyáltalán szükséges ez?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, mint a kérdőívezésnél(XY vagyok, erre a szakra járok és ehhez kérném a segítségét).

2015. máj. 6. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Milyen kérdések? Alapvetően nálunk így nézne ki egy szakdoga: összefoglalás, bevezetés, anyagok és módszerek, eredmények, összegzés, megbeszélés. A konzulensed nem segít?
2015. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen interjú kérdések?
2015. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, értem mire gondolsz...


Etikailag kötelességed tájékoztatni a kutatásod résztvevőit arról, hogy te ki vagy (hogy tudnak téged elérni, ha kérdésük vagy megjegyzésük van), mi a célod, miről szól ez az egész, meg hogy anonimitás stb. Nem tudom, ez az interjú hogy működik, személyesen vagy írásban stb., de a résztvevőt tájékoztatni kell, mielőtt elkezded az egészet, hiszen neki joga van nemet mondani, mivel a részvétel önkéntes. Ha nem tudja, mi ez az egész, honnan tudná, hogy ebben most részt kíván-e venni?

2015. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam.

Köszönöm a segítséget! :)

2015. máj. 6. 14:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Interjúnál sem lehet a nevet feltüntetni? Mármint az én interjú alanyaim nem magánszemélyek, hanem szolgáltatók. Így is fontos az anonimitás?
2015. máj. 6. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen esetben sajnos nem tudom :/ Van témavezetőd, vagy bárki a szakodon, akitől ezt meg tudnád kérdezni? De egyébként a szolgáltatóknál is érdemes lehet megérdeklődni, hozzájárulnak-e ahhoz, hogy feltüntesd a nevüket.
2015. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!