Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri érettséginél mennyire...

Töri érettséginél mennyire nagy baj az, ha többet írtam, mint kellett volna?

Figyelt kérdés
A hosszú esszénél a "gyári" helyet megtöltöttem, ezenkívül még írtam külön lapra kb. negyed-fél oldalt. Többen azt mondják, hogy ez probléma, mennyi pontot vonhat le ezért?
2015. máj. 6. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondták,hogy ez elég súlyos hiba. Nálunk többet a rövid esszé helyett egy oldalas fogalmazást írtak. Nem tudom mennyi pont kerül levonásra,de szerintem nem olyan sok. Ha mondjuk a szerkesztéshez tartozik bele a hosszúság is az csak -2 hibapont lenne.
2015. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rövid esszénél csak 2 sorral, hosszúnál 4 sorral lehet túllépni a keretet a hivatalos mód szerint.

én a sorokon túl írtam, szóval a pontozáson túl nyúlt a sorom, meg apró betűkkel. mivel nem az eseményeket kellett hosszan taglalni, hanem az volt a lényeg hogy minél több szakszót, és eseményt tudj felírni. meg a forrást beépíteni stb.

szerintem hiba volt ilyen sokat írnod.

2015. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nagy hiba, mert ez azt jelenti, hogy nem értetted meg a feladatot. (Hogy rövid esszét kell írni.)

Gyakorlatilag nem tudom hogy pontozzák.

2015. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a hosszú esszéhez írtam többet, nem a rövidhez, oda még az is csoda, hogy tudtam valamit írni.
2015. máj. 6. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi. Abból szerintem nem csinálnak akkora problémát. :)
2015. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!